Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te ulotki o ktorych była mowa wcześniej, to szczera prawda o panu Cz.Niektórzy nie chca wiedzieć prawdy, bo są zaślepieni, praca która dostali po "znajomościach"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak więc 5 grudnia wszystko się rozstrzygnie ale jestem tej dobrej nadziei która właśnie daje o sobie znać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego ubliża się tutaj ludziom. W Kraśniku osoby nie zgadzające się z obecnym włodarzem wyzywane są od PISIORÓW. To nie jest tak!!!!!!!!! Zastanówcie się z jakiej listy ma startować osoba myśląca inaczej niż WÓDZ. Wszystkie listy były związane z obecnym burmistrzem. Jedynie KW PiS nic nie łączy z panem CZ. PSL, SLD, PO LK, RdK - wszyscy są koalicjantami albo w mieście, albo w powiecie. Chcecie powiedzieć, że urząd burmistrza jest w Kraśniku zarezerwowany dla jednego Pana? Myślę, że nie i należy dać szansę innej osobie. Zobaczymy co zrobi. Chodniki i ulice są dzisiaj remontowane w każdej miejscowości, więc nie jest to jakieś super osiągnięcie obecnie panującego. Gdyby tego nie robił -to znaczy -nic by nie robił. W moich oczach burmistrz po piętnastu latach (koniecznie dobrego) zarządzenia nie musi, a nawet nie powinien reklamować się kiełbasą z grila.Ciekawe, czy finansowane było to żarełko z LUBIĘ KRAŚNIK? Już nie chcę nawet pomyśleć, że mogło to być finansowane z publicznych pieniędzy, bo to już byłaby całkowita żenada. Burmistrza z piętnastoletnim stażem nie powinno być na słupach. Każdy (dobrego) burmistrza winien znać z osiągnięć inwestycyjnych dla miasta. Dobry gospodarz miasta, pracujący 15 lat na jego korzyść -nie musi wieszać swojej podobizny na słupach (podobizna na każdym słupie?-przecież to ogromny koszt). Czyżby Pan CZ. myślał, że ktoś w Kraśniku jeszcze nie widział jego fotki? Przecież karmi Nas swoją podobizną w TV Kraśnik w gazetach i tych lokalnych i tych o większym zasięgu (niekoniecznie są programy i artykuły pozytywnie reklamujące Kraśnik, chociaż te też się zdarzają). Są miasta w których reelekcja odbywa się bez zbędnych kosztów typu banerowanie, plakatowanie miasta. Moim zdaniem taka forma może być obecnie (w dobie internetu) dopuszczalna dla nowych twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
Nie rozumiem dlaczego ubliża się tutaj ludziom. W Kraśniku osoby nie zgadzające się z obecnym włodarzem wyzywane są od PISIORÓW. To nie jest tak!!!!!!!!! Zastanówcie się z jakiej listy ma startować osoba myśląca inaczej niż WÓDZ. Wszystkie listy były związane z obecnym burmistrzem. Jedynie KW PiS nic nie łączy z panem CZ. PSL, SLD, PO LK, RdK - wszyscy są koalicjantami albo w mieście, albo w powiecie. Chcecie powiedzieć, że urząd burmistrza jest w Kraśniku zarezerwowany dla jednego Pana? Myślę, że nie i należy dać szansę innej osobie. Zobaczymy co zrobi. Chodniki i ulice są dzisiaj remontowane w każdej miejscowości, więc nie jest to jakieś super osiągnięcie obecnie panującego. Gdyby tego nie robił -to znaczy -nic by nie robił. W moich oczach burmistrz po piętnastu latach (koniecznie dobrego) zarządzenia nie musi, a nawet nie powinien reklamować się kiełbasą z grila.Ciekawe, czy finansowane było to żarełko z LUBIĘ KRAŚNIK? Już nie chcę nawet pomyśleć, że mogło to być finansowane z publicznych pieniędzy, bo to już byłaby całkowita żenada. Burmistrza z piętnastoletnim stażem nie powinno być na słupach. Każdy (dobrego) burmistrza winien znać z osiągnięć inwestycyjnych dla miasta. Dobry gospodarz miasta, pracujący 15 lat na jego korzyść -nie musi wieszać swojej podobizny na słupach (podobizna na każdym słupie?-przecież to ogromny koszt). Czyżby Pan CZ. myślał, że ktoś w Kraśniku jeszcze nie widział jego fotki? Przecież karmi Nas swoją podobizną w TV Kraśnik w gazetach i tych lokalnych i tych o większym zasięgu (niekoniecznie są programy i artykuły pozytywnie reklamujące Kraśnik, chociaż te też się zdarzają). Są miasta w których reelekcja odbywa się bez zbędnych kosztów typu banerowanie, plakatowanie miasta. Moim zdaniem taka forma może być obecnie (w dobie internetu) dopuszczalna dla nowych twarzy.
ŚWIĘTA PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czu przykręcił korek przy fontannie nie wygrał pierwszej tury nie budjet fontanny woda zakręcona foch i złośliwosc frajera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu na stronie Urzedu Miasta nie ma nic o wynikach wyborów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elka121 napisał:
a dlaczego Dziennik wschodni tylko oczernia Czubińskiego, potrafi wykorzystać przeciwko nim nawet szczegóły, nawet to że ma spotkanie z seniorami, przecież to normalne zawsze tak było, ciekawe czy dziennik wschodni będzie tak pisał na Włodarczyka jak będzie miał z kimś spotkanie??? Czyżby jego prywatna gazetka ???? Lekarz powinien leczyć , przecież on nie ma o tym pojęcia a pcha sie nie wie do czego? Zobaczymy ile pomoże młodym, ciekawe jaki będzie miał plan na miejsca pracy, ludzie nie wierzcie w cuda!!!! Teraz Kraśnikiem będą rządzić lekarze, przecież to najuboższy naród!!!!! Teraz Kraśnik będzie funkcjonował jak służba zdrowia w Polsce, czyli TRAGEDIA!!!!
Maleńkie sprostowanie: poczytaj sobie Kotka archiwalne egzemplarze Dziennika (nie musisz wiele, wystarczy te za rządów Czubińskiego), a przekonasz się, że ilekroć Dziennik napisał coś dobrego o podległym burmistrzowi, tylekroć ci ludzie lądowali ze stołków. Sprawdź, a się przekonasz... I dlatego Dziennik powinien napisać jakiś baaardzo przychylny artykuł o ustępującym - może to przyspieszy bieg historii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amelka napisał:
a czemu na stronie Urzedu Miasta nie ma nic o wynikach wyborów???
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/060000/060700.html tutaj znajdziesz wszystko co Cię interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak p. Włodarczyk obejmie urząd to ludzie nie myslcie , że bedzie sporo nowych inwestycji. Bo zapewne zabraknie na nie kasy, bo chyba bedzie czas spłacać zadluzenia jeszcze obecnego burmistrza. takich dlugow to jeszcze Kraśnik nie miał, i oby nie był on wiekszy. Ale popieram poniektore wypowiedzi poprzedników, zeby cos zalatwic w tym miescie trzeba miec plecy, albo należeć do PO lub Lubie Kraśnik. a co do KTV, dlaczego nic nie mówią o wynikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkr napisał:
jak p. Włodarczyk obejmie urząd to ludzie nie myslcie , że bedzie sporo nowych inwestycji. Bo zapewne zabraknie na nie kasy, bo chyba bedzie czas spłacać zadluzenia jeszcze obecnego burmistrza. takich dlugow to jeszcze Kraśnik nie miał, i oby nie był on wiekszy. Ale popieram poniektore wypowiedzi poprzedników, zeby cos zalatwic w tym miescie trzeba miec plecy, albo należeć do PO lub Lubie Kraśnik. a co do KTV, dlaczego nic nie mówią o wynikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślisz że jak wygra P. Włodarczyk to zacznie dawać pracę ludziom z ulicy ???? Bo Czubiński dawał pracę ludziom z ulicy, ja jestem taka osobą, nie mam żadnych znajomości. Ale żeby dostać taką umowę musiałem nie źle harować na stażu. i znam wiele takich osób co chodziło do niego często, ale sie udało. A Ty Młody byleś w ogóle u niego? gadałeś z nim ???? bo nie sadze , od niego nikt z pustymi rękoma nie wychodzi. Zobaczymy w które miejsce pracy uzdrowi Cię jego następca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety taka jest smutna prawda że czu zadłużył miasto i nowy burmistrz pan Włodarczyk, w którego zwycięstwo głęboko wierzę będzie miał ciężkie zadanie do wykonania. Ale czas na zmiany. Bawią mnie komentarze niektórych osób na dzienniku i kraśnickim forum. Ale co tu dużo mówić zaczęło się w dupkach palić bo ciepłe posadki zagrożone... A teksty typu, że na Włodarczyka głosują sami pisowcy i mohery jest żenujący. Ja sam głosowałem na pana Janczarka a w drugiej turze bez zastanowienia zagłosuję na Włodarczyka. Popieram PO ale wybory samorządowe to inna bajka i nie są do końca miarodajne. Co tu dużo mówić, czas odciągnąć czu od władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do starej dzielnicy to czy ktoś jeździł rozmawiać z Czubińskim?? Rozmawiał z nim o tym co chcielibyście zmienić w swojej okolicy?? Ja często jeździłem do burmistrza i zawsze widziałem ludzi z Fabrycznego! Fabryczny jeździł z każdym problemem i burmistrz pomagał jak tylko mógł a mohery ze Starego nie łaska ruszyć d*py ale jęczeć i narzekać to wspaniale umią!! Ja tak samo nie mam znajomości tylko pojechałem porozmawiać z burmistrzem i pomógł mi znaleźć coś dla siebie ale tacy co nie są za Czubińskim to tylko gadać umią ale pojechać i postarać się to nie potrafią!! ale Wasz WIELKI PAN UZDROWICIEL będzie sam przychodził do domu z ofertami pracy! czujcie się ! buhahaha..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan W. i jego wyborcy tyle mówią o walce z kolesiostwem, tylko czego nie przeszkadzało im to gdy on i jego żona obejmowali dyrektorskie stanowiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisz sobie co chcesz że mi sie pali, ale wcale nie czuje się zagrożony, tylko po prostu miałem okazję rozmawiac z tym człowiekiem. A niby czego mam się bać? Skoro tak piszesz to widocznie znasz plany M.W. i co niby zacznie zwalniać szaraków, to co to za burmistrz byłby z niego?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygra M.W. i znowu będzie jak na wsi: po co nam fontanny, parki, kwiaty, ścieżki rowerowe. a i może w ramach oszczędności przestańmy kosić trawniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie najlepiej to nic nie róbmy tylko nośmy na rękach WIELKIEGO UZDROWICIELA! a wszystko niech sie wali, pali, zarasta! Ważne,że będzie nowy burmistrz.. żałosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
who knows napisał:
kurcze a nie martwicie się tym, za co Czu bedzie płacił alimenty po stracie stołka
Jego akurat stać będzie. Ale wydaje mi się, albo się mylę czy tylko on w Kraśniku płaci alimenty (jak płaci)??? Widzę że dla tych bardziej inteligentnych ważniejsze jest jak zwykle chamskie i deb***ne grzebanie w czyimś życiu. Ale obłuda. Tak się piszę jak nie ma się czego czepić. I ta inteligencja "Kaszpirowskiego" Wybiera. Jest może dobrym lekarzem, ale....Śmiech na "sali". Teraz będzie super klawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cekam na ciebie Piotrek. Prokurator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator napisał:
Cekam na ciebie Piotrek. Prokurator
To będzie miłe spotkanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 71

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...